Hand crafted damasteel jewellery

  • Fler Cubick
  • facebook Cubick
  • VirtueMart
    Cart (empty)

    Etsy Cubick
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

O nás

Věnujeme se výrobě šperků na zakázku z damascénské oceli (damasteel) a titanu. Naší prioritou je jedinečnost a originalita každého šperku, který ručně kováme v našem ateliéru každému zákazníkovi na míru. Za svou prací si plně stojíme, a proto Vám můžeme ke každému šperku poskytnout doživotní záruku a servis zdarma.

Veškeré části našich šperků pochází z naší dílny a to i např. motýlek a tyčka k našim náušnicím z damascénské oceli i chirurgické oceli. Přečtěte si více o těchto materiálech, které k výrobě používáme.

Na Vaše přání je možné zhotovit šperky, které nejsou v běžné nabídce, jako např. manžetové knoflíčky, náramky, náhrdelníky, spony na kravatu apod. Nápadům se u nás meze nekladou.

A v čem jsme unikátní? Jako jediní dokážeme udělat šperky ze dvou kusů damascénské oceli. Toto zejména používáme při výrobě zásnubních prstenů, které se skládají z různě tvarovaného kroužku a kalíšku, v kterém je usazen drahý kámen, v naší ukázce je to broušený olivín a diamant.

Zásnubní damasteel prsten s broušeným diamantem

Budeme rádi, když Vás naše práce osloví a budete se chtít stát hrdým majitelem jedinečného a originálního šperku z damascénské nebo chirurgické oceli, který máte možnost si i sami navrhnout. Domluvte si s námi termín návštěvy ateliéru. Pro zakázkovou výrobu použijte náš Dotazník.

– Cubick –